Zac Efron nohama na Zemi

Zac Efron nohama na Zemi

Jul. 10, 2020
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Série a epizody

1Série 1 Jul. 10, 2020
2Série 2 Nov. 11, 2022

Tvůrce

Tvůrce

Obsazení

Popis

Zac Efron, slavný herec, se vydává na světové cesty, aby objevil zdravé a udržitelné způsoby života na Zemi. Jeho zájem se zaměřuje na využití přírodních sil pro získání energie.

Společně se Zacem se přeneste na Island, do Londýna nebo na Sardinii. Během svých dobrodružství Zac Efron odhaluje tajemství pevného zdraví, dlouhověkosti a ochrany přírody, a to vše v souladu s ekologií.

Seriál „Zac Efron: Nohama na Zemi“ je kombinací cestopisu a příběhu o boji za ekologii, který nabízí napětí a extrémní vzrušení. V každé epizodě se Zac nejen setkává s různými kulturami, ale také prozkoumává své vnitřní já.

Sledujeme ho při zážitcích v různých částech světa, při objevování místních tradic a při poznávání kulturního dědictví. Zac Efron zkoumá, jak se žije, pije, hraje, modlí a miluje v různých koutech světa a v některých extrémních situacích dokonce bojuje o přežití.

V osmidílném seriálu „Nohama na Zemi“ se můžeme těšit na napínavé a objevné příběhy z Kostariky, kde je možné žít luxusně mimo systém, z Islandu, který je zcela poháněn obnovitelnými energiemi, nebo z peruánské Limy, kde Zac odhalí, co je to bio pirátství.

Zac Efron nohama na Zemi
Zac Efron nohama na Zemi
Zac Efron nohama na Zemi
Původní název Down to Earth with Zac Efron
Hodnocení TMDb 7.8 248 hlasů
Datum prvního vysílání Jul. 10, 2020
Datum posledního vysílání Jul. 10, 2020
Série 1
Epizody 8
Průměrná doba trvání 39 minuty

Podobné tituly

Road Wars
Liverpool Narcos
Gadget Man
Pokoj 2806: Obvinění
I Am Cait
Les 5 Prochains
Historie pro začátečníky
Natural Disasters
SanPa: Hříchy spasitele
The Atheism Tapes
Mayday: The Accident Files
J’ai vu changer la Terre

Zanechat komentář