The Middle (Průměrňákovi) - 1. Sezóna

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Frankie se bojí, že ztratí práci, protože ještě neprodala žádné auto. Sue se snaží dostat do školního sboru, a Brick chce, aby šla Frankie do školy převlečená jako superhrdina.

Zobrazit
S01E02: The Cheerleader

S01E02: The Cheerleader

Rodině Heck se rozbije sušička, a proto se dostanou do velkých finančních problémů. Brick si chce půjčit nové knihy z knihovny, ale nemůže, protože nemá peníze na zaplacení pokuty. Mezitím, Frankie uspořádá soutěž, aby si zachránila práci. Sue se snaží dostat do plaveckého týmu, ale opět marně.

Zobrazit
S01E03: The Floating Anniversary

S01E03: The Floating Anniversary

Mike a Frankie mají plán jak oslavit své výročí, ale vše se musí zrušit, kvůli rodinným problémům. Sue potřebuje radu ohledně kluků, Brick se necítí dobře, Axl se chce naučit řídit, a aby toho nebylo málo, tetičkám onemocní pes a rodina Heck se o něj musí postarat.

Zobrazit
S01E04: The Trip

S01E04: The Trip

Sue se konečně něco podařilo. Pro školní akci v prodeji sýrů a klobás vydělala tisíc dolarů. Odměnou je výlet do Indianapolis. Ale protože je ve škole celkem neviditelná, nikdo ji nepozná a bohužel není na seznamu vítězů.

Zobrazit
S01E05: The Block Party

S01E05: The Block Party

V ulici se koná každoroční párty Birchwood 500, a ani letos nesmí chybět závod na sekačkách. Brick má problémy si ve škole najít přátelé, proto se mu Mike snaží pomoci sportem. Sue to opět zkouší, tentokrát v tenise a Frankie jde podpořit Axla na školní zápas.

Zobrazit
S01E06: The Front Door

S01E06: The Front Door

Frankie se nelíbí, že je Axl takový lenoch a flákač. Mike se mu snaží domluvit, ale Axl o tom nechce nic slyšet. Při odchodu za sebou naštvaně práskne dveřmi a ty spadnou k zemi. Jako trest je má opravit, ale místo toho trvá na tom, že je to Mikova chyba. Frankie musí do týdne prodat alespoň jedno auto, jinak bude po ulici běhat v obleku obřího psa. Brick pracuje na školním projektu a Sue má problémy s focením.

Zobrazit
S01E07: The Scratch

S01E07: The Scratch

Frankie omylem hodí na Bricka láhev od piva a celá rodina se musí setkat se sociální pracovnicí. Ale to by nebyli Heckovi, kdyby s tím neměli kupu problémů. Axlovi by nevadilo být v dětském domově a sociální pracovnice byla kdysi dávno na rande s Mikem, ale ten už jí nikdy nezavolal zpátky.

Zobrazit
S01E08: Thanksgiving

S01E08: Thanksgiving

Pro Frankie je nejlepší část Díkůvzdání den poté. Černý pátek, den slev. Vymyslela speciální plán, kterého se zúčastní celá rodina. Ale vše se jí zkomplikuje, když pan Ehlert oznámí, že zaměstnanci musí na Díkůvzdání pracovat. Mezitím, co Frankie vymýšlí nový plán, Axl ztratil Bricka v kukuřičném poli.

Zobrazit
S01E09: Siblings

S01E09: Siblings

Frankie si přeje, aby se její děti měly rádi a zdá se, že fotbal je to jediné, co na ně funguje. Tetička Edie pomáhá Mikovi v práci s účetnictvím. Ale jelikož už není nejmladší, omylem pošle každému zaměstnanci velký bonus a Mike se rozhodne, že je načase ji propustit.

Zobrazit
S01E10: Christmas

S01E10: Christmas

Blíží se Vánoce a Heckovi začínají s přípravou dekorací. Vždy se o vše stará Frankie, ale letos získala sólo ve sboru, a tak se příprav ujme Mike. Sestaví si seznam a jedno z bodů je odnaučit Bricka jeho zlozvyk.

Zobrazit
S01E11: The Jeans

S01E11: The Jeans

Frankie koupí Sue drahé rifle, a proto chce Axl nové auto. To se Mikovi vůbec nelíbí, ale když zjistí důvod, změní názor. Brick se nabídne pohlídat psa Doris, protože tetičky Edie a Ginny jedou do Vegas. Jediným problémem je fakt, že všechny zvířata, o které se Brick kdy staral, bohužel umřely.

Zobrazit
S01E12: The Neighbour

S01E12: The Neighbour

Glossnerovi kluci jsou zlí a jejich matka Rita je ještě horší. Celé sousedství se jich bojí, ale Sue se s nimi dostane do sporu. Frankie se tedy rozhodne, že si promluví s Ritou. Mezitím, Axl učí Bricka jak kopat do míče, a ten mu za to napíše esej do školy.

Zobrazit
S01E13: The Interview

S01E13: The Interview

Mike najde v lomu kost dinosaura a paleontologové chtějí najít další. Musí si něco dočasně najít, protože je na čtyři měsíce bez práce. Brick se uchází o pozici historika třídy a jako vždy, Frankie musí udělat všechnu práci za něj.

Zobrazit
S01E14: The Yelling

S01E14: The Yelling

Frankie souhlasí s tím, že přestane křičet na děti, takže Axl, Sue a Brick budou dělat všechno bez pomoci a kritiky. Mezitím, Mike vezme noční práci s Bobem, kolegou Frankie. Ale rozvoz dortíků a neustálé kecání Boba se nezdá být dobrá kombinace.

Zobrazit
S01E15: Valentine's Day

S01E15: Valentine's Day

Axl má rande, Brick poprvé spí u kamaráda a Sue se chystá na svou první párty, kde budou kromě holek i kluci. To znamená, že Frankie s Mikem si můžou dopřát klidný a romantický večer jen ve dvou.

Zobrazit
S01E16: The Bee

S01E16: The Bee

Brick vyhrál školní soutěž v hláskování a postupuje do regionálního kola v Chicagu. Celá rodina se proto vydává na výlet. Ale zapomněli na jednu velmi důležitou věc, Sue má narozeniny.

Zobrazit
S01E17: The Break Up

S01E17: The Break Up

Frankie s Mikem jsou šťastní, když zjistí, že Axl má přítelkyni. Ale radost jim moc dlouho nevydrží, protože vzápětí se zase rozchází. Sue s Brickem se dívají na zombie film a jsou z něj vyděšení.

Zobrazit
S01E18: The Fun House

S01E18: The Fun House

Mike koupil kulečníkový stůl, aby byl jejich dům ten zábavný. Ale po čase ho začne štvát, že je jejich dům pořád plný. Frankie má v práci zase problémy poté, co je navštíví motivační poradkyně.

Zobrazit
S01E19: The Final Four

S01E19: The Final Four

Mike dostane od pana Ehlerta lístky na finálový zápas, jenže je to ve stejný den jako pohřeb strýce Macka. Brick je pozván na narozeninovou oslavu, ale nechce tam jít. Sue mu chce pomoct, a proto do telefonu předstírá, že je jeho matka.

Zobrazit
S01E20: TV or Not TV

S01E20: TV or Not TV

Heckovi nemají dost peněz na účty, a proto jim odpojí elektřinu. Na radu finančního znalce odpojí televizi a musí si najít jinou činnost, která by je zabavila. Sue s Brickem a Axlem s tím nemají žádný problém a Mike zjistí, že v kostele se hraje Bingo s hlavní cenou tisíc dolarů

Zobrazit
S01E21: Worry Duty

S01E21: Worry Duty

Frankie je znepokojená, protože Axl začal opět chodit s Morgan, a ta se ho snaží změnit. Brick se stará o kuřátko, kvůli školnímu projektu a Sue si myslí, že je součástí experimentu, který zjišťuje, jak dlouho je člověk schopný nosit rovnátka.

Zobrazit
S01E22: Mother's Day

S01E22: Mother's Day

Je den matek a jako vždy to neprobíhá, tak jak by si Frankie přála. Když zjistí, že její matka nepřijede na návštěvu, se Sue se rozhodnou, že pojedou ony k ní. Po cestě se Sue přizná, že v obchodě ukradla motivační magnetku na lednici.

Zobrazit
S01E23: Signals

S01E23: Signals

Blíží se každoroční letní grilování, které pořádají Heckovi. Frankie řekne Mikovi, že Brick zdědil jeho problémy se socializovat, a proto je poprosí, aby se více snažili. Sue se seznámí s novým reverendem a je z něj nadšená. Zdá se, že jí rozumí a ve všem jí dokáže poradit.

Zobrazit
S01E24: Average Rules

S01E24: Average Rules

Mike s Frankie jsou v šoku, když zjistí, že Brick možná bude muset opakovat třetí ročník, kvůli nevráceným knížkám v knihovně. Axl podstoupí test způsobilosti a zjistí, že je nadaný, ale má špatné známky, protože je moc líný se učit. Sue je neviditelná pro všechny, dokonce i pro učitele, a proto se jí Frankie rozhodne pomoct.

Zobrazit
Vyhledat seriál