The 100 - 5. Sezóna

S05E01: Eden

S05E01: Eden

Clarke se snaží sama přežít v osamoceném světě, ale brzy zjistí, že není jedinou přeživší Praimfayi. Mezitím komunita ve vesmíru se snaží přežít, ale vše se změní, když zjistí, že ve vesmíru je s nimi někdo jiný. Octavia nastavuje krutá pravidla v bunkru, aby komunita fungovala.

Zobrazit
S05E02: Red Queen

S05E02: Red Queen

Vracíme se zpět do bunkru, kde se dozvídáme, jak žije několik klanů pohromadě, kteří neví, jak spolu žít, když každý má jiné způsoby žití a návyky. Octavia Blake jakožto vůdce je nucena neochotně vytvořit nová pravidla, která zajistí další generaci přežití v těchto podmínkách.

Zobrazit
S05E03: Sleeping Giants

S05E03: Sleeping Giants

Bellamy a zbytek navštíví vězeňskou loď, kde se dozví šokující skutečnost. Clarke mezitím padá do rukou vězňů a připomene si, jaký je to být zajatcem, který nechce nic říci. Raven musí ve vesmíru udělat těžké rozhodnutí, které ovlivní nejen její lidi.

Zobrazit
S05E04: Pandora's Box

S05E04: Pandora's Box

Marcus Kane musí bojovat v aréně, aby pykal za své činy, které spáchal proti Wonkru. Bellamy mezitím uzavře dohodu Diyozou, která je ale ochotná nedostát podmínek úmluvy a ihned je porušit. Raven si mezitím ve vesmíru musí poradit s nebezpečným hackerem, který ji chce napálit.

Zobrazit
S05E05: Shifting Sands

S05E05: Shifting Sands

Octavia rozhodne, že se půjde do války, a tak i navzdory varování od Clarke a Bellamyho vyráží do údolí. Cesta je ale velice nebezpečná a během ní skupina narazí na spoustu problémů. Kane se mezitím pokouší zachránit Abby a Raven s Murphym poznávají nečekaného spojence.

Zobrazit
S05E06: Exit Wounds

S05E06: Exit Wounds

Diyoza dává Wonkru šanci na přežití, celý plán ovšem vymyslel Kane, který ví, jak Octavii a její klan oslabit. Clarke si uvědomuje, že Madi je ve větším nebezpečím, než původně sama tušila. Bellamy se snaží udobřit Echo a Octavii, ale moc mu to nejde. Murphy získává cennou kořist.

Zobrazit
S05E07: Acceptable Losses

S05E07: Acceptable Losses

Kane se snaží povzbudit Abby k lepším výkonům. Echo mezitím spouští svůj plán infiltrace mezi vězně. K Montymu se dostává dopis od Jaspera a Clarke s Bellamym přijdou na ohavnou věc, kterou provedla Octavia. Madi se musí rozhodnout, kým se chce v životě stát.

Zobrazit
S05E08: How We Get to Peace

S05E08: How We Get to Peace

Abby udělá průlom v nalezení léku pro vězně, ale bude k tomu potřebovat Raven, která nechce spolupracovat. John Murphy udělá tajnou dohodu s McCrearym, který vzápětí zjišťuje, jak je oblíbený u svých druhů. Clarke a Bellamy se pokouší nalákat Cooperovou do pasti.

Zobrazit
S05E09: Sic Semper Tyrannis

S05E09: Sic Semper Tyrannis

Wonkru vyšetřuje, co se stalo s Octavií. Mezitím Gaia, Indra a Bellamy spouští nebezpečný plán, který by ohrozil pozici Octavie. S plánem nesouhlasí Clarke, která nachází nového spojence. Situace ve vězeňském táboře se vyostřuje, Murphy bere osudy všech do svých rukou.

Zobrazit
S05E10: The Warriors Will

S05E10: The Warriors Will

Octavia si uvědomuje své činy a chce alespoň zmanipulovat boj v aréně tím, že nechá Bellamyho vyhrát. Monty s Harper mezitím pracuje na plánu, který by mohl zastavit celou válku. Clarke se snaží vyndat Madi Plamen z hlavy. McCreary chce zjistit, kam zmizel jeho rival.

Zobrazit
S05E11: The Dark Year

S05E11: The Dark Year

Clarke se snaží zachránit svou matku, ale Abby jí vypráví hrozivý příběh, co se stalo v bunkru během Temného roku, kdy se Octavia musela rozhodnout, jakým způsobem bude vládnout. Kane se mezitím musí rozhodnout, na jaké straně stojí. Echo ví, jak vyhrát celou válku.

Zobrazit
S05E12: Damocles - Part One

S05E12: Damocles - Part One

Octavia vede Wonkru do bitvy, ale překvapí je McCreary, který se od Kanea dozvěděl plán útoku. Madi mezitím chce utéct a stát se skutečnou Velitelkou svých lidí, ale to se nelíbí Clarke. Octavia si uvědomuje, jak velkou chybu udělala a je ochotná udělat poslední dobrou věc.

Zobrazit
S05E13: Damocles - Part Two

S05E13: Damocles - Part Two

Madi se svými klany svádí boj o Údolí. Clarke se mezitím vydává vyřadit loď, se kterou chce Shaw a Raven pilotovat. Abby bojuje o Kaneův život. McCreary podniká poslední zoufalý krok, protože ví, že nyní nemá co zkusit. Monty a Harper udělají životní rozhodnutí, které navždy ovlivní jejich životy.

Zobrazit
Vyhledat seriál