The 100 - 4. Sezóna

S04E01: Echoes

S04E01: Echoes

Zatímco se Zemšťani a Skaikru vzpamatovávají z vlády umělé inteligence A.L.I.E., nová hrozba se rýsuje na pozadí všech událostí. Úroveň radiace stoupá a už brzy nebude Země obyvatelná. Do toho se Ledový národ dere do vedení Zemšťanů a chce skoncovat s pozemšťany.

Zobrazit
S04E02: Heavy Lies the Crown

S04E02: Heavy Lies the Crown

Zatímco se Roan připravuje na možný boj, kdy bude král vyzván nespokojenými Zemšťany, Kane a Octavia se snaží celou situaci vyřešit mírumilovně. Clarke posílá Bellamyho do Farmářské stanice, kde může být klíč k záchraně Arkádie před blížící se katastrofou.

Zobrazit
S04E03: The Four Horsemen

S04E03: The Four Horsemen

Jaha vede Clarke a Bellamyho k možné záchraně, zatímco do Arkádie nečekaně dorazí Luna se svými druhy, kteří potřebují zoufale pomoc. Abby, která chce Luně pomoci, se dostane do konfliktu s Raven, která chce šetřit jejich zásoby. Octavia se vydává na misi, kterou ji pověřil Roan.

Zobrazit
S04E04: A Lie Guarded

S04E04: A Lie Guarded

Roanovi dochází trpělivost se Skaikru a chystá se zrušit koalici. Mezitím Abby hledá další možnosti, jak by zajistila přežití lidské rasy, Luna přemýšlí o tom, zda toho chce být součástí. V Arkádii se Jasper a Monty dozví o listu, který vytvořila Clarke.

Zobrazit
S04E05: The Tinder Box

S04E05: The Tinder Box

Roan se svou armádou vyráží do Arkádie, zatímco Octavia na poslední chvíli svůj lid varuje. Clarke se vydává za králem, aby mu rozmluvila válku, která je na spadnutí. Mezitím Raven u sebe pozoruje nové schopnosti a přichází na to, jak vytvořit temnou krev.

Zobrazit
S04E06: We Will Rise

S04E06: We Will Rise

Roan začíná spolupracovat s Clarke a Bellamym a všichni se vydávají na misi, která by mohla zachránit celé lidstvo. Raven mezitím nezvládá své chování, v úzkým jí pomůže Luna a Murphy. Octavia je postavena před těžkou volbu, kdy vyjde na povrch její temnota.

Zobrazit
S04E07: Gimme Shelter

S04E07: Gimme Shelter

Černý déšť dorazil a obyvatelé Arkádie na něj vůbec nejsou připravení. Bellamy, který nedávno ztratil svou sestru, se snaží zachránit své přátelé, ale příliš mu to nejde. Abby se uchyluje k nouzovému plánu, zatímco Emori s Johnem se jí snaží přechytračit.

Zobrazit
S04E08: God Complex

S04E08: God Complex

Clarke a Abby se musejí odhodlat k zoufalému kroku, pakliže má jejich rasa přežít. Raven a Luně se jejich metody nelíbí. Jasper se mezitím snaží Bellamyho uvolnit od napětí. Jaha se společně s Kanem a Montym vydává hledat utajovaný úkryt, který by mohl všechny zachránit.

Zobrazit
S04E09: DNR

S04E09: DNR

Roan zjišťuje, že Skaikru se ho pokusilo zradit, a tak se rozhodne rozpoutat válku. Tu může zastavit jen nový velitel, a tak se Clarke rozhodne zahrát nebezpečnou kartu a vytasí s Plamenem. Jasper mezitím v Arkádii vyburcuje menší vzpouru, což se nebude líbit Jahovi.

Zobrazit
S04E10: Die All, Die Merrily

S04E10: Die All, Die Merrily

Jelikož se do bunkru nevejdou všichni, je rozhodnuto, že každý klan si vybere bojovníka, který může svůj lid zachránit. Nastává tak boj na život a na smrt, kdy se spolu utká třináct bojovníků ze třinácti klanů. Co by to ale bylo za boj, kdyby někdo nehrál podle pravidel.

Zobrazit
S04E11: The Other Side

S04E11: The Other Side

Bellamy zjišťuje, že Clarke a Jaha si ukradli bunkr pro sebe, aniž by se rozdělili s ostatními klany. Octavia začíná být nervózní, zda její výhra v Konklávy nebyla zbytečná. Jasper je ochoten obětovat sebe i ostatní lidi. Raven se pokousí si zachránit život.

Zobrazit
S04E12: The Chosen

S04E12: The Chosen

Bunkr má pouze omezený počet míst, a tak je zřejmé, že se do něj nedostanou všichni Skaikru. O osudu těch šťastnějších rozhodne zrádná loterie. Clarke se mezitím vydává s Bellamym zachránit Raven, ale při cestě narazí na nečekané problémy. Murphy se rozhoduje o své budoucnosti.

Zobrazit
S04E13: Praimfaya

S04E13: Praimfaya

V ohnivém finále Raven dává každému svůj úkol, aby se jim včas podařilo odletět do vesmíru a zachránit se před apokalypsou, která je doslova za dveřmi. Na misi se nečekaně objevují první zádrhely a jedna postava musí udělat oběť, aby přežili ostatní.

Zobrazit
Vyhledat seriál