The 100 - 3. Sezóna

S03E01: Wanheda: Part One

S03E01: Wanheda: Part One

Od tragédie v Mount Weather uplynuly tři měsíce. Tým, o kterém Clarke neví, a který je vedený Bellamym a Kanem, provádí cesty hluboko do území Zemšťanů, aby ji zachránili. Mezitím Murphy nachází cestu do svého „království“ a poznává úplně jiného Jahu, který má zvláštní poslání.

Zobrazit
S03E02: Wanheda: Part Two

S03E02: Wanheda: Part Two

Bellamy a Kane riskují své životy a končetiny, aby zachránili Clarke. Abby se ve snaze vyhnout se strachu o svou dceru zaměřuje na to, zda otevřít Mount Weather jako lékařské zařízení. Mezitím se Murphy spikne, aby zradil svého bývalého kancléře.

Zobrazit
S03E03: Ye Who Enter Here

S03E03: Ye Who Enter Here

Clarke bojuje s těžkým rozhodnutím. Bellamy zjistí, že něco není takové, jaké se zdá být, a rozhodne se chopit věci do svých rukou. Znovuotevření Mount Weather rozhořčí Zemšťani, kteří dávají svou nespokojenost najevo velice drastickým způsobem.

Zobrazit
S03E04: Watch the Thrones

S03E04: Watch the Thrones

Kane bojuje za mír. Smutek mezitím žene Jaspera k bezohlednému chování. Lexa bere osud svého lidu do svých rukou a navzdory radám svých poddaných se ocitá v boji o život na smrt, při kterém může Heda padnout. Princ Roan zvažuje, zda je na správné straně.

Zobrazit
S03E05: Hakeldama

S03E05: Hakeldama

Doufání Clarke v mír je rozbito novou hrozbou. Raven se stává terčem. Mezitím Murphy chystá nebezpečný podvod. Zatímco v Arkádii upoutává na sebe pozornost soupeření Kanea a Pikea, ve stínu se plíží nová hrozba v podobě A.L.I.E. a Jahy, kteří ovlivňují nic netušící obyvatele Arkádie.

Zobrazit
S03E06: Bitter Harvest

S03E06: Bitter Harvest

Clarke se pohybuje mezi pomstou a milosrdenstvím. Mezitím Kane a Octavia společně pracují na odvrácení katastrofy a Abby se stále stará o Raven. Pike se rozhodne pomstít svůj lid a táhne se svými loajálními muži proti armádě Zemšťanů, kterou poslala Lexa na ochránu Arkádie.

Zobrazit
S03E07: Thirteen

S03E07: Thirteen

Lexa se snaží udržet pořádek v rámci klanů. Clarke odhalí podivnou a převratnou pravdu o minulosti všech velitelek Zemšťanů. Mezitím nás flashback zavede do temných časů minulosti lidstva, kdy konečně zjistíme, kdo rozpoutal válku na Zemi.

Zobrazit
S03E08: Terms and Conditions

S03E08: Terms and Conditions

Kane hledá klidný způsob, jak se vypořádat s jistými věcmi, ale brzy si uvědomí, že by mohl být nucen uchýlit se k drastickým opatřením. Mezitím má Pike podezření, že ve zdech Arkadie by mohly být únikové cesty. A na konec má Raven plán a podá Jasperovi pomocnou ruku.

Zobrazit
S03E09: Stealing Fire

S03E09: Stealing Fire

Clarke odhaluje šokující pravdu a Octavia je nucena učinit rozhodnutí, které by mohlo mít zničující následky. Bellamy se konečně rozhoduje mezi tím, co je dobré a špatné. Lincoln čelí zatím své největší zkoušce a Kane a Abby mají svou chvilku.

Zobrazit
S03E10: Fallen

S03E10: Fallen

Jaha využívá děsivou metodu k přesvědčení Abby, aby se k němu připojila. Kane je na misi, Bellamy je zasažen tvrdou pravdou a Pike se ocitá poprvé v nebezpečí. Mezitím se Monty ocitá v prekérní situaci a Jasper spěchá zachránit jednoho ze svých.

Zobrazit
S03E11: Nevermore

S03E11: Nevermore

A.L.I.E nutí vyjít na povrch temnou stranu Raven. Jasperův hněv se stupňuje a Monty je nucen učinit strašné rozhodnutí, které ho může navždy změnit. Octavia mezitím bojuje se svým místem na Zemi. Bellamy se staví vstříc svým činům a konečně chápe, co všechno špatného v minulosti udělal.

Zobrazit
S03E12: Demons

S03E12: Demons

Jaha se vrací do Polis, Murphyho čeká překvapivé setkání, které vzhledem k jeho současné situaci nemusí být vítané. Clarke se s ostatními vrací do Arkádie, kde hledají Lincolnův deník, který by jim mohl napomoci najít Lunu. V Arkádii je ovšem čeká dávno zapomenutý nepřítel.

Zobrazit
S03E13: Join or Die

S03E13: Join or Die

Clarke se vydává hledat Lunu, poslední temnokrevnou svého druhu, a jednu z posledních nadějí k poražení umělé technologie. Murphy se mezitím snaží najít příměří mezi uvězněnými Zemšťany a lidmi z Arkádie. Kane dosáhne bodu zlomu s bývalým kancléřem Jahou.

Zobrazit
S03E14: Red Sky at Morning

S03E14: Red Sky at Morning

Clarke, Bellamy, Octavia a Jasper narazí na neočekávané problémy na ropné plošině. Luna se musí rozhodnout o svých dalších krocích, které ovlivní její budoucnost. Murphy s Pikem se snaží jednou provždy zničit A.L.I.E. a Monty učiní zajímavé odhalení.

Zobrazit
S03E15: Perverse Instantiation (Part I)

S03E15: Perverse Instantiation (Part I)

Clarke nachází naději na nejméně pravděpodobném místě – pomoc vyhledala u Roana, krále Ledového národu. V Polis mezitím A.L.I.E. vyloží karty na stůl a ukáže svůj plán. Monty se bude muset postavit svého bývalému nejlepšímu příteli, aby odvrátil děsivý plán A.L.I.E.

Zobrazit
S03E16: Perverse Instantiation (Part II)

S03E16: Perverse Instantiation (Part II)

Clarke a spol. budou čelit realitě jejich tragické situace. A.L.I.E. podnikává útok na Polis, mezitím se Monty bude muset rozhodnout mezi životem svého kamaráda a své přítelkyně. Clarke se vypraví do Města světel, kde nečekaně narazí na Lexu.

Zobrazit
Vyhledat seriál