The 100 - 2. Sezóna

S02E01: The 48

S02E01: The 48

2. série začíná v novém, nebezpečném světě – Začínáme tam, kde finále 1. Série skončilo, Clarke je stále sama v bílé místnosti, snažící se zoufale najít smysl toho bizardního okolí, zatímco osud Bellamyho, Finna a Raven je stále neznámý. Lincolnův a Octaviin odvážný plán je zmařen a nepřítel se vrací. Mezitím Abby, Kane a přeživší z Archy musí čelit fyzickým a morálním dilematům v jejich nádherném, ale nebezpečném novém světě. Nakonec Jaha učiní hrdinské rozhodnutí. Devon Bostick (Jasper) a Christopher Larkin (Monty) také účinkují.

Zobrazit
S02E02: Inclement Weather

S02E02: Inclement Weather

Clarke odhaluje děsivou pravdu – postaví se prezidentovi Dantemu Wallacovi (Raymond Barry) a žádá odpovědi. Kane vyslýchá jednoho ze „Stovky“ a Abby provádí rychlou, záchrannou operaci. Mezitím se Octavia uchýlí k násilí, aby našla Lincolna. Thomas McDonell (Finn), Bob Morley (Bellamy), Devon Bostick (Jasper), Christopher Larkin (Monty), Lindsey Morgan (Raven) a Isaiah Washington (Jaha) také účinkují.

Zobrazit
S02E03: Reapercussions

S02E03: Reapercussions

Nic není tak, jak to vypadá – Když Clarke zjistí děsivou pravdu o projektu prováděném na lékařském oddělení Mount Weather, spojí své síly s nečekaným spojencem. Potom, co se Abby přizná ke spáchání trestného činu, Kane žádá, aby byla surově potrestána. Mezitím Monty varuje nepozorného Jaspera, že Clarke je v potížích a Octavia pokračuje v boji za Lincolna.

Zobrazit
S02E04: Many Happy Returns

S02E04: Many Happy Returns

Po té, co byla Clarke zrazena někým, o kom si myslela, že mu může věřit, bere věci do svých rukou. Dokazuje, že nepůjde ke dnu bez toho, aniž by vzlétla. Bellamy, Finn a Murphy závodí s časem, aby zachránili cizince. Mezitím roste napětí mezi Raven a Wickem během jejich spolupracování a dojde k nečekanému shledání.

Zobrazit
S02E05: Human Trials

S02E05: Human Trials

Finn se dostane k bodu zlomu – Kane vede misi k usmíření s Grounders. Mezitím Jasper souhlasí s tím, že se zúčastní riskantního experimentu, Lincoln pozná svět bolesti, Prezident Dante Wallace (Raymond Barry) vydá varování a Finnovo hledání Clarke nabírá nečekaně násilný obrat.

Zobrazit
S02E06: Fog of War

S02E06: Fog of War

Napětí mezi Clarke a Finnem se zvyšuje, zatímco Raven zjišťuje, že Mount Weather narušuje jejich komunikační systém. Mezitím Jasper a Monty zjišťují pravdu o tom, co se děje na Mount Weather a Octavia čelí tváří v tvář její nejhorší noční můře. A konečně, prezident Dante Wallace bude zrazen těmi nejbližšími.

Zobrazit
S02E07: Long Into an Abyss

S02E07: Long Into an Abyss

Abby je odhodlána najít způsob, jak ochránit své lidi před nadcházejícím útokem Grounders, i když to znamená, že po hlavě zamíří do neznámého území a nechá za sebou zajatce. Strachující se Bellamy přesvědčí Clarke, aby s ním šla do Výsadkové lodi, kde Bellamy a Octavia odhalí nebezpečné tajemství. Clarke přichází s odvážným plánem, který by zastavil chystaný útok Grounders, což může vést Abby k zoufalému rozhodnutí. Na Mount Weather mezitím Jasper a Monty začínají pochybovat o svých nových kamarádech, zatímco Dr. Tsing provádí smrtící pokus, aby zjistil, jak využít zajatců.

Zobrazit
S02E08: Spacewalker

S02E08: Spacewalker

Clarke se vrací do kempu Jaha se zdrcující zprávou . Finn se potýká s následky svých činů . Abby shromažďuje informace z neobvyklého zdroje a připravuje se na boj . Mezitím flashback odhalí vztah Finna a Raven na Arše.

Zobrazit
S02E09: Remember Me

S02E09: Remember Me

Clarke uzavírá dohodu s Lexou a Indrou. Abby a Kane si začínají uvědomovat, že rozhodovací pravomoc už není v jejich rukou. Raven není schopna ovládat své emoce. Odvážný krok může zničit nově vytvořené spojenectví mezi Nebeskými lidmi a Grounders a Clarke straší známá tvář. Mezitím, zpátky na Mount Weather přichází Monty s riskantním plánem.

Zobrazit
S02E10: Survival of the Fittest

S02E10: Survival of the Fittest

Životy jsou v ohrožení, jakmile Clarke a Lexa narazí na nového nepřítele. Bellamy a Lincoln souhlasili, že společně proniknou do Mount Weather. Murphy pomáhá Jahovi čelit minulosti. Mezitím Indra dá Octavii nabídku, kterou nemůže odmítnout.

Zobrazit
S02E11: Coup de Grâce

S02E11: Coup de Grâce

Pokus Bellamyho a Lincolna vloupat se do Mount Weather má brutální následky. Abby bojuje, aby měla vše pod kontrolou, když jí Clarke ustoupila, aby mohla být ve vedení. Mezitím se Monty a Harper stále pohřešují. Zoufalý Jasper se postaví prezidentu Wallacovi a žádá odpovědi.

Zobrazit
S02E12: Rubicon

S02E12: Rubicon

Napětí mezi Clarke a Abby vyvrcholí potom, co Clarke překročí hranice. Raven naviguje Bellamyho na Mount Weather. Jaha a Murphy narazí na cizinku, která nemusí být tím, čím se zdá být. Octavia je připravena bojovat za někoho, koho miluje. Mezitím události na Mount Weather dosáhnou bodu zlomu.

Zobrazit
S02E13: Resurrection

S02E13: Resurrection

Clarke začne pochybovat o Lexině rozhodnutí velit. Abby se snaží pomoci zraněnému Kaneovi. Indra nadále tlačí na Octavii a na Mount Weather mezitím Jasper vstupuje do role vůdce. Cage dostává Mayu do života ohrožující situace.

Zobrazit
S02E14: Bodyguard of Lies

S02E14: Bodyguard of Lies

Zatímco se připravuje na bitvu, Clarke a Lexa mají vroucí diskuzi. Raven zoufale prosí o pomoc Wicka, kterého povolá do inženýrské místnosti. Jaha a Murphy narazí na nebezpečnou překážku. Mezitím na Mount Weather Bellamy závodí s časem.

Zobrazit
S02E15: Blood Must Have Blood (Part 1)

S02E15: Blood Must Have Blood (Part 1)

Clarke a Lexa se připravují na bitvu, zatímco Raven a Wick zažijí velkou porážku. Mezitím Octavia a Lincoln jsou nuceni učinit těžké rozhodnutí. Jasper a Maya jsou na Mount Weather svědky hrozného činu. Bellamy dodrží slib a Cage podá veřejnosti mocné informace.

Zobrazit
S02E16: Blood Must Have Blood (Part 2)

S02E16: Blood Must Have Blood (Part 2)

Cesta do města světel pokračuje a Jaha učiní krok, který Murphyho šokuje. Clarke se dostane pomoci od nečekaného zdroje. Octavii překvapí návštěvník a Lincolnovi se dostane pomsty. Mezitím na Mount Weather Cage vede kupředu svou misi a Bellamy společně se skupinou bojují, aby se osvobodili.

Zobrazit
Vyhledat seriál