The 100 - 1. Sezóna

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Úvodní díl, ve kterém se seznámíme s hlavními postavami. Stovka našich hrdinů bude vyslána na Zemi, aby zjistili, jestli je sto let po nukleární válce znovu obyvatelná. Jejich volba to ale nebyla. Všechno jsou to odsouzení zločinci. Jejich zločiny sice byly malé, ale díky rostoucí populaci se stali postradatelnými. Teď dostali druhou šanci. Jak pro sebe, tak pro celé lidstvo. Jen na nich bude záviset, zda se dokáží nové situaci přizpůsobit a přežijí. Země se totiž za posledních let změnila, takže jejich cesta nebude vůbec jednoduchá.

Zobrazit
S01E02: Earth Skills

S01E02: Earth Skills

Poté co skupina zjistí, že Jasper by mohl být pořád naživu, se rozhodnou ho vydat hledat. Na cestu se vydají Clarke, Bellamy, Octavia, Finn a Monty. Jenže to co najdou jimi skutečně otřese. Na tohle rozhodně nebyli připravení. Mezitím se na vesmírné stanici Abigail rozhodne, že se za každou cenu musí dostat na Zemi, a v tom jí má pomoct Raven.

Zobrazit
S01E03: Earth Kills

S01E03: Earth Kills

V zoufalé snaze vyléčit Jasperovy hnisající rány se Clarke, Finn a Wells rozhodnou vyhledat mořské řasy, které obsahují přirozená antibiotika. Jenže během cesta se objeví nečekaná překážka v podobě mlhy, která je tvořena kyselinou. Nezbývá jim tak nic jiného, než se ukrýt ve staré dodávce. Během toho, co jsou uvězněni se Clarke rozhodne Wellse konfrontovat se zradou, která vedla ke smrti jejího otce. Zbytek přeživších má ale jiné starosti. zjistí, že přežít v neznámém prostředí není tak jednoduché, jak si mysleli. Proto se Bellamy a jeho skupina vydá na lov, aby sehnali nějaké jídlo.

Zobrazit
S01E04: Murphy's Law

S01E04: Murphy's Law

Po smrti jedno z nich, se Clark a Finn sbližují a snaží se přijít na způsob, jak komunikovat s Archou. Myslí si totiž, že je to jejich jediná šance, jak přežít. Jenže s tím z pochopitelných důvodů nesouhlasí Bellamy. Mezitím Abigail riskuje všechno, aby pomohla Raven dostat se na Zemi.

Zobrazit
S01E05: Twilight's Last Gleaming

S01E05: Twilight's Last Gleaming

Skupina musí ne Zemi řešit různé bezpečností problémy. Jak neznámé útočníky, tak nepřátelské prostředí změněné planety. Mezitím se ocitá v ohrožení románek mezi Clark a Finnem. Ale ani na Arše nezahálejí. Abigail zjistí, že Kane plánuje redukovat populaci, aby lidstvo a on sám přežil. S tím samozřejmě nesouhlasí, a tak se za každou cenu snaží zjistit, jestli se dá na povrchu žít. Její naděje jsou vyslyšeny, když ze Země zachytí signál. Tím se potvrzuje, že někdo ze stovky musel přežít.

Zobrazit
S01E06: His Sister’s Keeper

S01E06: His Sister’s Keeper

Bellamy nemá jinou možnost než se vydat hluboko do nepřátelského území, aby se pokusil zachránit svoji sestru.Raven si začíná všímat vztahu mezi Finnem a Clark. A mezi tím vším se dozvídáme něco o minulosti Bellamyho a Octavie, kteří to na Arše neměli vůbec lehké.

Zobrazit
S01E07: Contents Under Pressure

S01E07: Contents Under Pressure

Clarke a Raven se konečně podaří navázat kontakt s Archou. Je to životně důležité, protože Clarke potřebuje pomoc svojí matky, aby zachránila jednoho ze svých přátel. Mezitím se na Arše začínají věci vyhrocovat. Abby je odvolána z úřadu a její místo zaujme Diana Sydney, která v minulosti už tuto funkci vykonávala. A aby toho nebylo málo, tak se od Jahy dozví, že na výsadkových lodí není dost místa pro všechny.

Zobrazit
S01E08: Day Trip

S01E08: Day Trip

Bellamy a Clark se vydávají na životně důležitou misi za účelem získání zásob na blížící se zimu. Zdá se, že tahle cesta by je mohla sblížit. Bohužel nedostatek zásob není jediným problémem, zdá že někteří členové byli zasaženi nějakou halucinogenní látkou a přestávají rozlišovat co je reálné a co ne. Mezitím se věci vyhrocují i na Arše, když se přijde na to, že Diane Sydney byla po celou dobu zrádce.

Zobrazit
S01E09: Unity Day

S01E09: Unity Day

Clarke a Finn se snaží dojednat mír se zemšťany, ale všechno se pokazí, když se na scéně objeví Jasper, Bellamy a Raven, kteří jsou ozbrojení a připravení k boji. Octavia se mezitím sbližuje s Lincolnem. Zdá se, že na Zemi je to hotové peklo. Ale vře ti i na Arše a v den, kdy měli všichni slavit dojde ke strašlivé tragédii.

Zobrazit
S01E10: I Am Become Death

S01E10: I Am Become Death

Murphy se vrací i přes zákaz zpět do tábora, s historkou o tom, že byl zemšťany zajat a mučen. Clarke a Bellamy mají jako obvykle rozdílný názor v tom, jak by měli s jeho návratem naložit. Octavia využije zmatku a vyplíží se z tábora, aby našla Lincolna. Jenže se vrací a navíc s vážným varování pro celou skupinu. A aby toho nebylo málo, tak se táborem šíří neznámý virus, kvůli kterému musí být vytvořena karanténní oblast, a Jasper se neváhá stát hrdinou, aby se situaci pokusil zachránit.

Zobrazit
S01E11: The Calm

S01E11: The Calm

Zásoby potravin se povážlivě snižují a skupině hrozí, že bude hladovět a nepřežije zimu. Clarke a Finnovi, tak nezbývá nic jiného než se pokusit nějaké zásoby sehnat. Jenže během výpravy jsou zajati zemšťany a Clarke musí zachránit jednomu z nich život, nebo se pomstí tím, že zabijí Finna. V táboře to také není zrovna klidné. Raven je po těžkém rozchodu rozhodnuta opustit tábor, ale Bellamy ji přesvědčí o tom, že by to dělat rozhodně nemohla. A jak lidé na Zemi, tak lidé ve vesmíru řeší jednu krizi za druhou. Archa je v katastrofální stavu, a hrozí její úplné destrukce.

Zobrazit
S01E12: We Are Grounders (Part 1)

S01E12: We Are Grounders (Part 1)

Clarke a Finnovi se podaří uniknout z jednoho nebezpečí, aby se záhy ocitli ještě v nebezpečnější situaci. V táboře se situace také začíná vyhrocovat. Bellamy se rozhodne pro nesobecký, hrdinský čin, jen aby se pokusil zachránit Jaspera. Raven se také ocitá v nebezpečí a Murphy konečně dosáhne svojí pomsty. Mezitím ti kteří přežili na Arše čelí jejich nevyhnutelnému o­sudu.

Zobrazit
S01E13: We Are Grounders (Part 2)

S01E13: We Are Grounders (Part 2)

Clarke ze všech sil prosí Bellamyho o to, aby udělal správnou věc, než jim konflikt na Zemi přeroste přes hlavu. Jasper a Raven pracují proti času a Finn tak musí udělat odvážný krok. Mezitím se situace na Arše stupňuje k překvapivému závěru.

Zobrazit
Vyhledat seriál