The Good Doctor - 1. Sezóna

S01E01: Pilot - Burnt Food

S01E01: Pilot - Burnt Food

Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který má problém se spojit s ostatními lidmi. Trpí totiž autismem a syndromem savanta. Své nedostatky využívá k záchraně životů. Shaun se musí naučit, jak vycházet se svými kolegy, aby mohl být součástí chirurgické jednotky.

Zobrazit
S01E02: Mount Rushmore

S01E02: Mount Rushmore

Život detailisty komplikuje Dr. Shaunovi Murphovi první den v nemocnici. Dr. Claire Browneová dostane cennou lekci o poctivosti, neboť se setká s obtížnou diagnózou.

Zobrazit
S01E03: Oliver

S01E03: Oliver

Dr. Neil Melendez a Dr. Jared Unger nevědí, že jejich pacient k nim není upřímný, což může zmařit šanci na úspěšnou operaci. Dr. Claire Browneová se snaží naučit komunikovat s Dr. Shaunem Murphym, když se vrací do nemocnice s darovaným orgánem.

Zobrazit
S01E04: Pipes

S01E04: Pipes

Tým Dr. Melendeze se pokusí zachránit nenarozené dítě. Dr. Shaun Murphy si zvyká na pracovní prostředí a udělá krok k lepší komunikaci se svými kolegy.

Zobrazit
S01E05: Point Three Percent

S01E05: Point Three Percent

Dr. Shaun Murphy se setká s mladým pacientem, který vypadá přesně jako jeho zesnulý bratr Steve. Rodiče chlapci tají, že má rakovinu, proto se do léčby vloží Shaun, který se bude snažit situaci porozumět.

Zobrazit
S01E06: Not Fake

S01E06: Not Fake

Dr. Shaun Murphy a Dr. Claire Browneová se pokouší zachránit život a nohu mladému muži, ale aby uspěli, potřebují pomoc jeho rodiny, která společně neumí spolupracovat. Dr. Jared se snaží spojit se svým pacientem.

Zobrazit
S01E07: 22 Steps

S01E07: 22 Steps

Dr. Shaun Murphy bude tentokrát čelit nové výzvě, neboť se mu pod ruce dostane pacient s autismem. Dr. Jared Kalu se bude muset naučit profesionálně pracovat jako chirurg bez využití svých finančních zdrojů.

Zobrazit
S01E08: Apple

S01E08: Apple

Dr. Shaun Murphy je svědkem amatérské loupeže, která se zvrtne v nešťastnou událost. Shauna tato událost velmi rozhodí a Dr. Glassmana trápí, že není schopný mu pomoci.

Zobrazit
S01E09: Intangibles

S01E09: Intangibles

Nemocnice St. Bonaventure je součástí humanitárního programu. Proto se zabývají případem chlapce z Konga, který má problémy se srdcem. Bohužel se jedná o vrozenou nemoc. Dr. Neil Melendez má obavy z možné léčby. Lea zamotá Murphymu hlavu.

Zobrazit
S01E10: Sacrifice

S01E10: Sacrifice

K týmu se přidává mladý, okouzlující doktor, ze kterého je celý personál nemocnice unesen. Nikdo však neví, kým doopravdy je. Shaun se setká s terapeutkou.

Zobrazit
S01E11: Islands Part One

S01E11: Islands Part One

Dr. Marcus Andrews tlačí na Dr. Melendeze, aby provedl dosti složitou transplantaci ledvin mezi dvojčaty, která spolu žijí od narození. Shaun odstřihne svého společníka Dr. Glassmana a vydá se se svou přítelkyní Leou na neplánovanou cestu.

Zobrazit
S01E12: Islands Part Two

S01E12: Islands Part Two

Dvojčata trpí kvůli komplikacím, které se objevily během operace. To donutí tým, aby provedl rozhodnutí, které nejen holkám změní život. Shaun se vrátí do svého druhého života po výletě s Leou a dává úkol Dr. Glassmanovi, který musí splnit do dvou týdnů.

Zobrazit
S01E13: Seven Reasons

S01E13: Seven Reasons

Dr. Shaun Murphy podezírá svou pacientku, že lže o příčině svého zranění. Shaun se tedy drží protokolů, aby pravda vyšla na povrch. Dr. Neil Melendez míchá osobní problémy se svým pracovním životem, což může zasáhnout jeho kariéru.

Zobrazit
S01E14: She

S01E14: She

Dr. Shaun Murphy je překvapen, že jeho pacient, který má biologicky mužské předpoklady, je ve skutečnosti dívka. Pacientka má diagnostikovanou rakovinu a Shaun se musí naučit porozumět jejím potřebám a kontaktu s rodinou, která chce pro své dítě jen to nejlepší.

Zobrazit
S01E15: Heartfelt

S01E15: Heartfelt

Shaunovi se do rukou dostane život mladé pacientky, která trpí vzácným onemocněním srdce. Kvůli této nemoci musí dodržovat několik pravidel a je omezená na každou druhou věc, takže doufá, že jí chirurgický zákrok poskytne život, o kterém vždy snila. Operace ale neproběhne hladce.

Zobrazit
S01E16: Pain

S01E16: Pain

Tým dostane do rukou pacienta, který se musí rozhodnout, zda podstoupí nebezpečný chirurgický zákrok, který mu může natrvalo změnit život. Pacient požádá Dr. Murphyho o radu.

Zobrazit
S01E17: Smile

S01E17: Smile

Dr. Shaun Murphy je na pochybách, když musí provést operaci pacientovi, která mu umožní se poprvé za svůj život usmát. Mezitím Dr. Brownová a Dr. Reznicková zjistí, že jejich pacient jim lhal o své totožnosti.

Zobrazit
S01E18: More

S01E18: More

Tým musí co nejrychleji zjistit, co se stalo studentovi vysoké školy, než se jeho stav zhorší. Shaun kvůli své nepozornosti u operace může ztratit více než jen práci.

Zobrazit
The Good Doctor - Sezóny
Vyhledat seriál