Beyond (Z onoho světa) - 1. Sezóna

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Holden se zázračně probouzí z dvanáctiletého kómatu. Od doby, co upadl do spánku, se svět změnil. Nyní si Holden musí zvyknout na to, že je již dospělý, leč před kómatem byl ještě dítě. Chvíli po probuzení Holden zjišťuje, že ovládá jakési schopnosti a vybavují se mu podivné vzpomínky. Záhadná žena jménem Willa ho varuje, aby nikomu nevěřil. Když se objeví neznámý cizinec, přepadne Holdena a tvrdí, že ví o jeho nově nabytých schopnostech.

Zobrazit
S01E02: Tempus Fugit

S01E02: Tempus Fugit

Holden se snaží zapomenout na nedávné setkání a chce vést obyčejný život. Jeho bratr Luke mu pomáhá přizpůsobit se současnému světu a okolí a vezme jej s sebou na vysokoškolskou párty. Holden se zde spřátelí s Lukovou kamarádkou. Když se ale Holdenovi vybaví podivné vzpomínky na Willu, věci se zvrtnou. Mezitím se Diane a Tom snaží přijmout skutečnost, že jejich syn je již dospělý.

Zobrazit
S01E03: Ties That Bind

S01E03: Ties That Bind

Holden se snaží vrátit do normálního chodu života a zjišťuje, kolik věcí se změnilo, zatímco byl v kómatu. Pátrá po vysvětlení jeho nově nabytých schopností a souhlasí, že podnikne nebezpečnou výpravu do jiného světa, aby zjistil, co se mu přihodilo. Jeho první vzpomínka na místo, kde strávil posledních dvanáct let, mu však dokazuje, že ještě není připraven.

Zobrazit
S01E04: The Man in the Yellow Jacket

S01E04: The Man in the Yellow Jacket

Holden je odhodlaný zjistit více informací o záhadném muži, který po něm jde, a přitom se spojuje s dávným nepřítelem. Tato snaha Holdena zavádí k šokujícímu důkazu. Matthewsovi jsou rozzuřeni, když se Jeff, který je zodpovědný za Holdovu nehodu, stále objevuje u jejich domu. Když je nyní Holden vzhůru, Luke je rozhodnutý vrátit se k předchozímu životu. Willa přechází k nebezpečným opatřením, aby pomohla dalšímu člověku v kómatu a Holden čelí nepříjemnému střetnutí, když se rozhodne pozvat dívku na první rande.

Zobrazit
S01E05: Fancy Meeting You Here

S01E05: Fancy Meeting You Here

Luke začíná mít o Holdenovi zvláštní tušení. Holden si pomalu vzpomíná na svůj předchozí život v Říši a odvažuje se vyjít si na první rande s Jamie, které nedopadne podle jeho očekávání. Na scéně se objevuje nová postava, jež má mnoho s Holdenem společného a Willa se dozvídá šokující informace o minulosti svého dědečka.

Zobrazit
S01E06: Celeste

S01E06: Celeste

Když si Holden nyní vzpomněl, co se stalo během jeho kómatu, rozhodne se začít znovu. Nečekaný příchod dalšího překonatele kómatu, Charlie, předkládá Holdenovi otázku ohledně jeho věrnosti Wille a Arthurovi. Luke bude mít jisté potíže ve škole a Jeff se spojuje s Tomem, aby mu pomohl odhalit tajemství Pustých nebes. V minulosti se podíváme na blízký vztah doktora Frosta s Arthurem.

Zobrazit
S01E07: The Hour of the Wolf

S01E07: The Hour of the Wolf

Holden a Charlie vyrážejí na výlet za účelem získání kontroly nad Holdenovými schopnostmi, které každým dnem sílí. Lukovo podezření vůči Holdenovi narůstá a vydává se za Willou. Jeff a Tom dále spolupracují na odhalení pravého významu Pustých nebes. Mezitím se muž ve žluté bundě vrací zpátky na scénu a je připraven zasáhnout.

Zobrazit
S01E08: Last Action Hero

S01E08: Last Action Hero

Jeff se snaží udržet Holdena naživu a nachází útočiště v lékárně. Avšak ani tam není bezpečno, jelikož muž ve žluté bundě je jim se svými lidmi v patách. Arthur je konečně probuzen a nyní varuje Willu ohledně Frostova nebezpečného plánu. Během svého zranění se Holden myšlenkami vrací do minulosti, zpátky do Říše, kde se poprvé setkává s Arthurem.

Zobrazit
S01E09: Out of Darkness

S01E09: Out of Darkness

Holden musí pomoct Frostovi naplnit jeho dlouholetou snahu dostat se k Oceánu světel. Jeff, Willa a Luke spojují síly, aby zachránili Holdena ze společnosti Pustá nebesa dřív, než bude příliš pozdě. Holdenova matka má pochyby o pastoru Ianovi, a proto se rozhodne zjistit, co vše před ní zatajuje. Willa se setká po dlouhé době se svým otcem a učiní velké rozhodnutí.

Zobrazit
S01E10: Into the Light

S01E10: Into the Light

Holden neochotně souhlasí, že osobně zavede Frosta k Oceánu světel. V Říši nevychází vše podle plánu, a proto se výprava prodlouží. Frost je ochoten učinit cokoliv, aby se opět setkal se svou milovanou ženou. Říše je však místo plné nebezpečí a nástrah. Holden bude muset učinit rozhodnutí, které ovlivní životy všech.

Zobrazit
Beyond (Z onoho světa) - Sezóny
Vyhledat seriál